Manā mašīnā ir maģiskā podziņa!

Auto1Tagad es varu izvēlēties, kādu degvielu lietot – benzīnu (0,98 Ls/litrā) vai gāzi (0,44 Ls/litrā). Tas ir milzīgs solis, kas ļaus mums ietaupīt. Es priecājos, kā bērns (vīrieši iespējams pazīst šīs sajūtas), skatoties uz jaunajām spīdīgajām detaļām zem mašīnas motora pārsega un melno bāku, kas tagad dzīvo rezerves riteņa vietā.

 

 

Auto2

 

Auto3

 

Šī operācija bija iespējama tikai pateicoties Jūsu atbalstam. Tagad par saplānoto vasaru un septembri, kad atsāksies skola, varu domāt ar mierīgāku sirdi.
Un vasara izskatās spoži! Kalpošana BPI draft nometnē Užavā. Palīdzība missijas komandām no Teksasas un Kanādas, kas mācīs Angļu valodu Bīriņos. Un īpaši es domāju un lūdzu par jaunu kalpošanu (jaunu priekš manis) Tavs laiks viņu nākotne. Tas būs darbs ar jaunajiem vadītājiem un viņu komandām. Es ceru, ka šis projekts palīdzēs nelielām draudzēm uzsākt un turpināt jauniešu un bērnu kalpošanu.
Bet tie ir tikai mani plāni. Es lūgšu, lai šo vasaru es pavadītu tā, kā tas ir paredzēts Viņa plānā. Un es būšu pateicīgs, ja Jūs atbalstīsiet mani un arī par to lūgsiet.

Vēlies par to parunāt?