QR kodi – kas tas tāds?

Rušinoties ar savu Androīdu, jau iepriekš biju pamanījis QR kodus. Patika doma par vienkāršu informācijas ievilkšanu dažādos devaisos. Arī tāds serviss, kā Flattr piedāvā flattrot arī netiešsaistes objektus izmantojot QR kodus (tur gan ir vajadzīga aplikācija – aplikācija pieejama daudz un dažādām sistēmām: https://flattr.com/support/offline )

Nesen manās ačtelēs nonāca rakstiņš par ļoti interesantu un radošu piegājienu QR kodiem (http://mashable.com/2011/07/23/creative-qr-codes/). Tad nu atkal drusku paskatījos un pabakstījos un arī izveidoju pāris QR kodus (To var izdarīt te: http://goqr.me/). Viens ir manas vizītkartes kods, otrs ir mana bloga flattr kods. Tagad zinu, ka manām nākamajām vizītkartēm, aizmugurē būs QR kods, lai visu šo informāciju ātri un viegli varētu saglabāt telefona kontaktos. Laipni aicināti arī izmantot manu Flattr kodu :)!

 

Tad nu pie šīs tēmas man radās papildus interese uzzināt par QR kodu lietošanas (nelietošanas) pieredzi no mana bloga lasītājiem. Tad nu lūgšu Jums piedalīties nelielā aptaujā.

http://polls.linkedin.com/vote/143350/rlgue

3 Replies to “QR kodi – kas tas tāds?”

 1. MartinsZB

  Jā, kamēr tas ir tikai www – taisnība. Bet tajā, kas lillā ir stipri vairāk info – un ierakstīts ātri un ērti no klavieres.

  Reply
 2. Kibrika

  Nupat lietoju, lai linku rakstam, ko gribu izlasīt, nebūtu jābiksta ar pirkstiem telefona adresbarā.
  Un tas lillā ir stilīgs ar arī parastu lasāmu tekstu.

  Reply

Vēlies par to parunāt?