Flattr tagad arī iekš WordPress.com

Kādu laiciņu lietoju Flattr. Patīkams serviss, kas ļauj novērtēt citu radīto saturu, kā arī citiem novērtēt to, ko esmu radījis es. Tā, nu Flattr lēnām plešās platumā, un tagad ir iespēja to pievienot arī Jūsu WordPress.com bloga ierakstiem – automātiski. Tad nu tiem, kas slinki lasīt angliski, uzrakstīšu nelielu Latviešu manuālīti.

Vispirms protams jāielogojas savā wordpress.com bloga administrācijas panelī. Kreisajā malā pie izvēlnes: Settings, atrodam Sharing. Tās ir tās mazās podziņas, kas parādās zem Jūsu bloga ierakstiem (šobrīd neiedziļināšos, kā viņas pieslēgt). Tad nu šajā lapā pie “Available services” nospiežam linku “Add a new service”. Tur būs 3 aizpildāmi lodziņi:

1. Service name: rakstam – Flattr

2. Sharing URL: šī ir pati svarīgākā un sarežģītākā vieta. Iekopējam tur šādu linku, kas pēc tam būs nedaudz jāpārveido –

https://flattr.com/submit/auto?user_id=%username%&url=%post_url%&title=%post_title%
&description=%post_excerpt%&language=%lang%&tags=%post_tags%

– Aizstājam %username% ar Jūsu Flattr lietotāja vārdu (aizstājot dzēšam arī % simbolus). Vēl es aizstāju %lang% ar Latvian, tā, kā lielākais vairākums manu ierakstu ir latviski.

3. Icon: iekopējam šo linku – https://flattr.com/_img/icons/flattr_logo_16.png

Saglabājam. Mūsu Flattr podziņa ir izgatavota. Tagad varat to glīti novietot rindiņā pie “Enabled Services”. Saglabājam visus Sharing iestatījumus, un turpmāk zem Jūsu ierakstiem parādīsies arī Flattr podziņa, kas automātiski uz tās uzspiežot izveidos arī Flattr ierakstu.

Mans apraksts ir drusku saīsināts, jo dažas manuprāt nevajadzīgās daļas no pilnā apraksta esmu izmetis. Pilno aprakstu angļu valodā varat atrast te: Flattr for wordpress.com

Un protams, laipni lūgti izmēģināt manu Flattr podziņu tepat apakšā!

2 Replies to “Flattr tagad arī iekš WordPress.com”

  1. MartinsZB

    Visas pogas, izņemot Flattr ir WordPress.COM defaultās pogas. Daļa bija neaktīvas. Var mēģināt aiziet uz Dashboardu -> Settings -> Sharing, paskatīties vai pie Available services nav +1 pogas. Ja ir, tad izmantojot drag`n`drop – pārmet to iekš Enabled services.

    Reply

Vēlies par to parunāt?