freebiejeebies – vai tas strādā?

Šodien browsoju netā un domāju par to, kā ļoti lēti (vai pilnīgi bez maksas) varētu tikt pie kāda jauna gadžeta. Un nonācu tādā lapā, kā freebiejeebies. Izskatījās samērā interesanti un es pagooglēju apkārt, lai papētītu, vai tas nav pilnīgs fufelis. Pēc sagooglētā izskatījās, ka pasākums varētu būt reāls. Tad nu es nolēmu piereģistrēties, pamēģināt un pastāstīt arī saviem lasītājiem. 🙂

Tad nu tā:

02.01.2011

Piereģistrējos iekš freebiejeebies. Izvēlējos, ka vēlos saņemt Nintendo Wii. Pēc reģistrēšanās ir jāizpilda tas, kas lapā saucas “Offer”. Viens no vairākiem affilate linkiem ar uzdevumu. Iekš FAQ es gan atradu, ka iespējams “Offer” vietā izmantot 3 uzaicinātos draugus, bet pats tomēr nolēmu izmēģināt standarta ceļu un izpildīju “Offer”. freebiejeebies piefiksēja to, ka esmu izpildījis uzdevumu un varēju ķerties pie tā, kas nepieciešams, lai nopelnītu sev “Wii” – jāieaicina iekš freebiejeebies reģistrēties 7 pilsoņus. Rūpīgi palasījos arī Terms&Conditions, kur samērā skarbi noteikts, ka uz mājsaimniecību var būt tikai 1 acc. Uz vienu IP adresi, viens acc.  Šobrīd mans statuss ir izpildīts “Offers” un 0/7 referāļiem.

Ja vēlaties paši iegūt kādu gadžetu un palīdzēt man nopelnīt “Wii”, dodieties un reģistrējaties caur šo linku: freebiejeebies. Priecāšos arī, ja kāds kas reģistrējās, nokomentētu šo Postu, lai varu pārliecināties, ka reģistrēšanās tiek piefiksēta manā freebiejeebies kontā! Updatošu šo ierakstu, kad parādīsies pirmais reģistrētais referālis. 🙂

09.01.2011

Drusku ar kavēšanos, bet labāk vēlāk nekā nekad. 🙂 Man ir pieteikušies divi referāļi, bet viņi ir neaktīvi. Lai viņi kļūtu aktīvi, viņiem ir jāizpilda tas, kas tiek saukts par “Offer”. Tātad pašlaik vēl joprojām esmu gandrīz turpat, kur biju sākumā.

6 Replies to “freebiejeebies – vai tas strādā?”

 1. Kibrika

  Kā Tu tur piereģistrējies, ja pie “country” nav Latvijas un iespēju “Other” neļauj izvēlēties?

  Un interesantā daļa ir tā, kādus reklāmu / anketēšanas pienākumus viņi no saviem lietotājiem grib, par kuriem viņi pelna naudu, par kuru pērk dāvaniņas?

  Reply
  1. MartinsZB

   Man gan ļāva izvēlēties Custom! Lejā ir FAQ, tur pie Offers varēja apskatīties kas pa servisiem. International gan nekas īpaši interesants nebija.

   Reply
   1. Kibrika

    Aha. Manam pārlūkam lēni iet ar reaģēšanu uz notikimiem, kas saistīti ar tādu izvēlēšanos.

    Piereģistrējos. Lai Tev veicas atrast pārējos 6.

    Reply
 2. Modus Operandi

  Jautājums, vai tas 7 draugu nosacījums ir, lai dabūtu Wii, vai lai tiktu pie iespējas dabūt? Jo daudzi šādi saiti manevrē netālu no piramīdshēmu robežas, kaut nekad to nepārkāpj, faktiski rīkojot loterijas/sacensības. Reālo mantu dabū tikai veiksmīgie vai tie, kam ir laiks sēdēt lapā pa dienām un naktīm, un vaktēt kaut kādus termiņus.

  Reply

Vēlies par to parunāt?