Peļņa par katru cenu!

Komentāros pie raksta par draugiem.lv man lasītāji atzīmēja, ka ja jau cilvēki ir gatavi maksāt, kādēļ to neizmantot. Sāku aizdomāties, ka varbūt tiešām ar mani kaut kas nav kārtībā. Bet šodienas Okartes akadēmijas koncerts mani “nokāva”.Vai tiešām ir tik slikti, ka jāmēģina izsist peļņu pilnīgi no jebkā? Ja draugiem.lv maksas pakalpojumus vēl kaut kā var pievilkt pie sociālā tīkla auditorijas, tad manuprāt Okartes akadēmijā iepītā automašīnas izsole ar mazāko unikālo cenu ir pilnīgs murgs! Ir tomēr jābūt kādām sakarībām! Var protams atbildēt – nepatīk, neskaties, nelieto un nesatraucies. Bet manuprāt jābūt tomēr kaut kādam robežām.

Kas vēl mums būs jāredz tautiešu peļņas kāres vārdā? Tualetes papīrs ar pirmsvēlēšanu saukļiem un politiķu attēliem?  Bibliotēku grāmatās pa virsu tekstam ielīmētas reklāmas?

Ne visam būtu jābūt pērkamam, ja tā ir Mūzikas akadēmija, tad tur nav vietas automašīnu izsolei. Kaut kas pie mums tomēr nav kārtībā ar pasākumu režisēšanu un satura kvalitāti. Vai tiešām visi profesionāļi ir atstājuši mūsu valsti?

Vēlies par to parunāt?